Červen 2007

REKORDÍK!

30. června 2007 v 19:48 | Kája |  Novinky
NEJrychlejším savcem je gepard,který umí využít své schopnosti prudkého zrychlení a dokáže ulovit i velmi rychlé antilopy.Na krátkou vzdálenost je schopen bežet rychlostí až 100 km/h. Nemá však velkou výdrž-pokud kořist nedostihne během dvaceti vteřin,musí honičku vzdát.

Bleskovka-17

29. června 2007 v 18:43 | Kája |  Bleskovky
Promiňte,ale dneska trapasy nebudou,protože už jsem je měla napsaný a oni se všechny smazali!!!Takže jsem se na to vykašlala a budou za v pondělí místo bleskovky,která bude teď.
1)Jak se máš?
2)Mám mít novej disign?
3)Které zvíře se vidí v zrcadle?
a) pes b)krkavec c)kočka
4)Proč slepice tak kroutí hlavou?
5)Co bylo na výzo?
6)Viděl(a) si
a) Kruh ( I. a II. nebo jenom jeden) b) Ti druzí c)Láska přes internet ???
7)Mám dělat kratší bleskovky?(6 nebo 7 otázek)
8)Kolik otázek mám dávat o zvířetech v bleskovce?
9)Pojedeš k moři?
10)Líbí se ti tento účeš?

PRAVIDLA SOUTEŽE

28. června 2007 v 17:33
TAK UŽ SE MI HLÁSÍ PÁR KANDIDÁTŮ A JÁ TAK TROCHU ZAPOMNĚLA NAPSAT PRAVIDLA SOUTEŽE.TAKŽE POŠLETE MI FOTKU SVÉHO MAZLÍČKA NA E-MAIL : KajaMatejkova@seznam.cz K TOMU NAPÍŠETE JMÉNO SVÉHO MAZLÍČKA A JMÉNO SVÉHO BLOGU(pokud ho máte.blog není podmínka),DÁLE SVOJI PŘEZDÍVKU(můžete klidně jenom jméno)NO A TOŤ VŠE!!!

NOVÝ ROZRH

28. června 2007 v 15:30
PONDĚLÍ- bleskovka
ÚTERÝ- test
STŘEDA- vtípky
ČTVRTEK- horory
PÁTEK- trapasy
SOBOTA- rekordy v přírodě
NEDĚLE- nic

HORORY!

28. června 2007 v 15:27 Horory
HOLČIČKA A PEJSEK
Pribeh vypraví o jedne male holcice, která mela svého nejlepsiho pritele. Sveho pejska. Žila se svými rodici na konci města. Jeji rodice byli často zvani na vecirky a aby se sama doma nebala hlidal ji jeji pes, vzdy spal u jeji postele. Jednou když jeji rodice vyrazeli zase na jeden z vecirku byla zrovna bourka. Mala divenka se ale nebala protože mela u sebe svého pritele. Když se v noci probudila slysela z koupelny kapani, protože se toho lekla podala ruku svymu psovi a ten ji olizl a byla klidnejsi, protože vedela ze je stále sni.
Asi po hodine ji opet zbudila, slabe tekouci voda,ale nevenovala tomu moc velkou pozornost, protože si myslela ze to jen tece kohoutek. Uz ze zvyku podala ruku svemu pejskovi a ten ji olizl.
Odbila pulnoct když se probudila po trerti. Tentoktrat uz voda tekla primo proudem. To ji uz nedalo a sebrala veskrou svou odavahu a sla se do koupelny podivat. Dvere otvirala pomalu, jak byla vydesena ale to co před sebou uvidela ji pronasledovalo v snech cele detstvi. Kapani, které ji budilo nespusobila voda odkapavajici z kohoutku, ale krev. Krev jejiho nejlepsiho pritele, který vysel z podriznutym hrdlem za ocas. A na zrdcadle bylo krví napsané: I lidé umějí lízat ruce. Ztrata nejlepsiho pritele a sok který utrpela zpusobilo docasnou ztratu reci, vzdyt ji bylo pouhych sedm let.
PÁTEK 13.
V pátek 13 jsem byla sama doma. Na pátek 13 jsem sice nevěřila, ale byl to divný den. Začalo lít jako z konve..........a najednou co nevidím viděla jsem na stěně krvavé otisky a vedly nahoru do mého pokoje.Šla jsem se tam podívat a nic tam nebylo. Byla jsem vyděšená,ale vsoukala jsem si do hlavy že je to výmysl mé fantazie.Šla jsem se tedy najíst. A tu najednou.......... co neslyším Slyšela jsem v mém pokoji hlasité zvuky. Znovu jsem se tam šla podívat a zůstala jsem stát s otevřenou pusou. Byla tam má sousedka, která byla pocákana krví a křičela POMOZ MI DĚVČE! Omdlela jsem a probudila se až ráno. Od rodičů jsem se dozvěděla, že včera večer zemřela podivnou smrtí ta sousedka od naproti. Od tohoto dne se bojím zůstávat sama doma.
MIZENÍ LIDÍ
S Táňou často a rády pátráme. Jednou se takhle procházíme po ulici a slyšíme nějakého motorkáře. Otočím se jen já. A vidím jak dočista najednou zmizel. Znedání prostě byla silnice pustá a tichá. A tohle nebyl jediný moment kdy se ztratili lidé v naší ulici. Toho motorkáře jsem už dodnes neviděla. Také třeba moje babička slyší někoho přijet,tak se jde podívat. A nikde nikdo. Stalo se to už mnohokrát.Třeba jdu ze školy a slyším za sebou kašel. Podívám se kdo to je a to nějaký starý pán. Otočím se zpět a pak něco slyším. Jakoby šum. Otočím se znovu a.......nikde nikdo.
PŘÍBĚH...
Tak tady je jendo videjko, ale k němu vám povím příběh.....
Jeden muž, co žije v opuštěném domě ...každý večer slyší brečení a mumlání u okna na židli, ale pořád tam nic a nic nevidí, ale když se o to ovšem začalo zajímat i pár dalších lidišek...Tak se přišlo na to, co se v tom domě děje! Jednou ještě za valky....bydlela v tomhle domě stará paní které muž odešel do války...ale nevrátil se...Ovšem s tímhle faktem se asi dotyčná dáma nemohla smířit a večer co večer seděla u okna a čekala na svého manžela...ale to ještě není vše...tuhle dámu se podařilo natočit na kameru...však mrkněte na video A ABY VÁM TO NETRVALO MOC DLOUHO TAK SE SOUSTŘEDTDE NA MÍSTO KOLEM STOLU A POŘÁDNĚ SI ZESLITE ZVUK AT SYLŠÍTE TO MUMLÁNÍ A ASI PO 25 SEKUNDÁCH JI UVIDÍME TU CO TAM ČEKÁ...je to možná neuvěřitelné je to jako optický klam ale je to vážne pravda!

VTÍPKY!!!!

27. června 2007 v 13:37 vtipy
Malý chlapeček je na zápisu do 1. třídy. Tak se učitelka ptá: "Jakpak říkáme lidem co kradou??" Chlapeček mlčí "No, sáhnu ti do kapsy, vytáhnu 20 kč - co jsem ??!" Chlapeček se zamyslí: "Kouzelník!!"
Babička se ptá vnuka: "Karlíčku, zítra máš svátek. Chceš kovovou nebo papírovou padesátikorunu?" Vnuk odpoví: "Radši kovovou, ale zabal mi ji do té papírové, ať se nepoškrábe."
"Markétko, proč tvoje mladší sestra brečí?" Ptá se teta neteře. "Protože jsem jí pomáhala." "A jak si jí pomáhala?" "Pomáhala jsem jí sníst její čokoládu..."
Strýček houpe Vaška na kolenou a po chvilce se zeptá: "Vášo, jakpak se Ti to líbí?"
Vašek kvívne, že se mu to líbí. Ale po chvíli dodá: "Na opravdovém oslovi by to bylo ještě lepší!!!!"
Přijde dcera ze školy domu a povídá mamince: "Dnes jsme meli gynekologickou prohlídku a zjistili jsme, že je jenom jedna panna ve třídě." "Doufám že ty dcero moje." "Ne paní učitelka."
Ptá se malý chlapeček dědečka: "Dědo, máš ještě dobré zuby??" "Ne, ne chlapečku.." "Tak mi prosim pohlídej čokoládu !"
Lucka jde ven a najde kluky jak stojí u žebříku. Kluci říkají: "Holčičko jestli vylezeš na ten žebřík do půlky tak ti dám 50ti korunu." Lucka vleze do půlky kluci jí dají 50ti korunu. Lucka jde domů a hlubí se: "Mami já jsem dostala 50ti korunu." Lucka jí to celý poví. A pak se maminka zeptá Lucky: "A hele nebyly ti vidět kathotky." A Lucka odpoví: "Ne. Já jsem totiž žádný neměla."
Svolá pan Kalianko domácí poradu: "Rodino, těšte se, letos o dovolené poletíme k moři. Proč brečíš, Pepíčku?" - "Já s vámi nemůžu, já ještě neumím létat..."

KTERÁ JE LEPŠÍ???

26. června 2007 v 17:23
PINK
AVRIL

ODPOVĚĎI NA 15.BLESKOVKU!

26. června 2007 v 15:24 | Kája
5)slyší,ale velmi slabě.
6)Protože žije v oblasti Myýval(nevim,jak se to píše)
7)12 000x

a zase jeden TESTÍK!!!

26. června 2007 v 15:20 Testy
1) V 8 hodin jdeš spát a natáhneš si budíka na 9 hodin ráno. Když budík zazvoní, jak dlouho jsi spal?
2) Sedlák měl 17 ovcí.Všechny kromě 9 mu zahynuly.Kolik mu jich zůstalo?
3) Existuje v Anglii 17. červen?
4) Muž má v komoře 1 zápalku,petrolejovou lampu,pec na uhlí a naftová kamna.Co zapálí nejdříve?
5) Zemře-li ponocný ve dne, dostane důchod?
6) Může si muž v Afganistanu vzít za ženu sestru své vdovy?
7) Archeologové vykopali mince a datumem 46 let před Kristem. Byly mince pravé?
8) Které oko má Žižka na padesátikoruně zalepené?
9) Jaká událost byla 6.12.1933?
10) Kolik devítek je v číslech od 1-100?
11) Některé měsíce mají 31, jiné 30dní. Kolik jich má 28?
12) Osobní vlak z Ostravy do Prahy jede směrem na Prahu.Zároveň z Prahy vyjede rychlík směrem na Ostravu.Když se vlaky potkají,který z nich má blíže do Bratislavy?
13) Lékař předepíše pacientovi 3 tabletky, aby je užíval po 1/2 hodině. Jak dlouho je bude užívat?
14) Kolik zvířat od každého druhu vzal Mojžíš na palubu?
15)Jsi pilot letadla. Do letadla nastoupí 15 lidí, v Brně jich 6 vystoupí a v Košicích 6 nastoupí. Letadlo má 18 okének a rozpětí křídel je 16 m. Jak se jmenuje pilot letadla?
16) Na dvou rukách je 10 prstů,kolik je na 10 rukách?
17) Kolik korun je do tuctu? Kolik padesátihaléřů je do tuctu?
18) Kolik jedniček je od 1-100?
Správné odpovědi:
1.1 hodina.
2. 9
3. ano
4. zápalku
5. ne
6. ne
7. ne
8. žádné
9. Sv. Mikuláš
10. 20
11.všechny
12. Oba stejně
13. 1 hodinu
14. žádné
15. Jako ty
16. 50
17. 12;12
18. 21
Výsledky testu
Počet špatných odpovědí:
0: génius
1-3: inteligent
4-5: mírně narušená inteligence
6-7: silně narušená idiocie
8-9: částečný idiot
10-12: úplný idiot
13-16: člověk neschopný samostatného života

Bleskovka-16

25. června 2007 v 19:47 | Kája |  Bleskovky
1)Jak se máš?
2)Kdes byl(a) se třídou na výletě?
3)Přihlásíš se do mé nové soutěže o nej zvířátko?
4)existuje druh králíka,který se jmenuje siamský?
5)existuje druh králíka,který se jmenuje nilský?
6)existuje druh křečka,který se jmenuje ungalský?
7)Učíte se ve škole ještě?
8)Co budeš dělat?
9)Půjdeš do kina na Piráty z Karibiku?
10)Kdo je to a kde hrál(a)?

ROZHODLI JSTE

24. června 2007 v 11:27
Rozhodli jste,takže sem budu dávat horory a trapasy.Takže horory budu dávat místo obrázků a trapasy místo páteční bleskovky.

A PO DLOUHÉ DOBĚ KONEČNĚ REKORDÍK!

23. června 2007 v 11:08 | Kája |  Novinky
NEJdelším hadem je anakondavelká dosahující délky až 9 metrů.V roce 1944 byla ve východní
Kolumbii údajně ulovena anakonda o délce 11,44 metrů,ale tato délka není nějak věrohodná.Délky 9 metrů dorůstá i krajta mřížkovaná,ale bývá až o polovinu lehčí než anakonda
krajta mřížkovaná

VYHLAŠUJI SOTĚŽ!!!

23. června 2007 v 10:59 | Kája
Tato soutěž bude mezi dvěma mazlíčky,které mi VY pošlete!
Stačí,když si svého mazlíčka vyfotíte a pošlete na můj e-mail KajaMatejkova@seznam.cz
a já vyberu dva a ty budou mezi sebou soutěžit.Ten,který vyhraje,ten postoupý do dalšího kola.Potom vyberu další dva a tak to bude pořád dokola.Ale ráda bych,abyste mi ta zvířátka opravdu posílali.Poslední 3 místa dostanou diplom.

TAKOVÁ MÁLÁ OTÁZEČKA

22. června 2007 v 17:42 Novinky
odpověz na jednu otázečku,jo???Stačí když klikneš na ,,,přidat komentář"

Bleskovka-15

22. června 2007 v 17:36 Bleskovky
1)Jak se máš?
2)Na co se budeš večer dívat?
4)jaká je tvoje nej písnička?
5)Slyší křeček?
6)Proč se jmenuje mýval mýval?
7)Kolikrát zamává křídly kolibřík za minutu?
8)Budeš se koukat na soutěž ,,Jso chytřejší něž páťák?"
9)Mám psát později odpovědi na otázky v bleskovkách,které byly o zvířátkách?
10)Jak často chodíš na můj blog? :)


NÁVRH

20. června 2007 v 19:52
Napadlo mě,že bych na blog mohla taky dávat horory a trapasy,jestli souhlasíte nebo ne,to je na vás.Stačí jen,když hlásnete do ankety.Jo a na rozhodování máte do soboty dopoledne.

A ZASE PÁR VTÍPKŮ!

20. června 2007 v 19:35 vtipy
Hrají medvěd, liška a zajíc karty a medvěd říká: "Jestli tady bude někdo podvádět, tak mu rozbiju tu jeho zrzavou hubu!"
Je doba honů. V příkopě sedí zajíček, má ovázanou packu a usedavě naříká. Přihopkuje k němu druhý a soucitně praví: "Copak, hony, hony?" První zafňuká: "Hony." "Mysliveček, mysliveček?" "Mysliveček." "Střelil, střelil?" "Ne, šláp."
Lev svolá všechna zvířata na mýtinu, a ptá se hrozným hlasem: "Kdo zabil posledního dinosaura?" A ze křoví se ozve ustrašeně zajíček: "Když on mi neuhnul z cesty!
Myslivec ustřelil zajíci varlata a ten jde ke zvířecímu lékaři, aby mu transplantoval nová. "Bohužel, je sezóna a zaječí varlata nejsou. Jedině tu mám medvědí, bereš?" Zajíc souhlasí, operace je provedena, za týden jde zajíc na kontrolu. "Spokojen?" - "Ano, ale v zatáčce mně to při běhu stále vynáší z dráhy!"
Dvě blechy skáčou přes pr.el.(zadek)
Jedna říká: jestli to neskočíš tak jsi v pr.eli!(zadku!)
Zvířátka stroskotají na pustém ostrově a lev jako král zvířat rozhodne že někoho musí sežrat aby přežili. Tak losují a padne to na králíka, ale prase řekne zajíc se žrát nebude, to je můj kámoš. Losují znovu, ale znovu to padne na králíka. Prase řekne to samé. Tak losují na posledy a padne to na prase a zajíc řekne tak co ty svině už jsi dokvíkala.
V ZOO: V kleci u lva je velká cedule s nápisem: Ředitel ZOO prosí: NEKRMTE LVA a pod ní menší cedule: Lev prosí abyste si nevšímali velké cedule
.Sedí u rybníka medvěd a kouří trávu.Přijde k němu žába a říká: ,,Co děláš?" ,,Nic,kouřím trávu.Pojď,já tě to naučim.Natáhneš si,jo,necháš to prostě v tom hrudním košíčku a abys to vydržela,podplav si rybník a tam to naproti vyfoukni a uvidíš dílo."Žába natáhne,podplave rybník a tam je hroch. ,,Co děláš,žábo?" ,,Ty to neznáš?Tak běž,podplav rybník a zeptej se medvěda,on ti to vysvětlí."Hroch podplave ten rybník a najednou medvěd povídá:,,Ty vole žábo,vyfoukni!"
Potká žába čápa apovídá mu: "Čáááu, čááápe, co děláááš?" "Ale, hledám žábu s velkou hubou." "Hm, tady žádná neni."
Jde mravenec k řece a vidí tam slona. Zařve na něj: "Dělej, vylez z té vody!"
Slon znechuceně vyleze a ptá se mravence: "Co je?"
"Teď už nic," omlouvá se mravenec, "já se chtěl jenom přesvědčit, jestli nemáš moje plavky."

DNESKA SEM DÁM MÍSTO VTÍPKŮ TEST!

19. června 2007 v 20:06 Testy
Vem si papír a tužku a začni s testem....
1) Seřaď následujících pět zvířat podle vlastích preferencí:
a)kráva
b)tygr
c)ovce
d)kůň
e)prase
2)Přiřaď ke každému následujícímu slovu jedno, které ho vystihuje (nějaký přívlastek)
a)pes
b)kočka
c)krysa
d)káva
e)moře
3)Uveď někoho kdo je pro tebe důležitý
a)žlutá
b)oranžová
c)červená
d)bílá
e)zelená
Toto určuje priority v tvém životě:
tygr-HRDOST
kůň-RODINA
prase-PENÍZE
kráva-KARIERA
ovce-LÁSKA
-----------------
pes-VLASTNÍ OSOBNOST
kočka-OSOBNOST TVÉHO PARTNERA
krysa-OSOBNOST TVÝCH NEPŘÁTEL
káva-TVŮJ PŘÍSTUP K SEXU
moře-TVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT
-----------------------
žlutá-NĚKDO NA KOHO NIKDY NEZAPOMENEŠ
oranžová-NĚKDO KOHO POVAŽUJEŠ ZA OPRAVDOVÉHO PŘÍTELE
červená-NĚKDO, KOHO VSKUTKU MILUJEŠ
bílá-TVOJE DRUHÁ(DOSLOVA ZDVOJENÁ) DUŠE
zelená-NĚKDO KOHO SI BUDEŠ PAMATOVAT DO KONCE ŽIVOTA

Bleskovka-14

18. června 2007 v 15:54 Bleskovky
1)Jak se máš?
2)Kolik písemek ještě budeš ve škole psát?
3)Je křeček příbuzný a pískomilem?
4)Má pes fousky?
5)Tvoje nej barva?
6)Tvůj nejkrásnější den v životě?
7)Má křeček drápky?
8)Můžou spolu být v jedné místnosti kočka a křeček celý den?
9)Díváš se a)Tele-tele b)Zprávy(nova,prima,Čt1) c)Jste to co jíte?
10)Co budeš teď dělat?