Červenec 2007

TEST!JSI POVĚRČIVÁ???

31. července 2007 v 16:22 | Kája |  Testy
Přeběhne ti přes cestu černá kočka, a ty:
 1. Vrátíš se, protože to přináší smůlu
 2. Jdeš dál
 3. Zavoláš: "čičí"
2.Upadl ti na zem nůž. Jak zareaguješ?
 1. Řeknš si: "Někdo pospíchá§"
 2. Zvedneš ho
 3. Vyčítáš si: "To jsem nešika!"
3. Na chodníku stojí žebřík opřený o zeď, a ty:
 1. Obejdeš jej
 2. Povídáš si s osobou na žebříku
 3. Projdeš pod ním
4. Rozbila jsi zrcadlo, co teď:
 1. Čekáš sedm let neštěstí
 2. Zakleješ
 3. Posbíráš rozbité střepy
5. Chceš kamarádovi darovat novou peněženku. Co dáš dovnitř?
 1. Minci pro štěstí
 2. Svou fotografii
 3. 50 korun
6. Rozsypala jsi sůl, takže okamžitě:
 1. Hodíš špetku přes levé rameno
 2. Rozsypeš i pepř
 3. Smeteš sůl do koše
7. Uvidíš kominíka a .....
 1. Chytíš se za knoflík
 2. Pozdravíš: "Dobrý den"
 3. Usměješ se na něho
8. Spolužačka ti přinesla na svátky jmelí. Co s ním uděláš?
 1. Pověsíš je ke stropu, protože přináší štěstí
 2. Pověsíš je, třeba tě pod ním někdo políbí
 3. dáš je do vázy, je to hezké
9. V letadle dostaneš sedadlo č.13 a:
 1. Okamžitě požaduješ výměnu nešťastného místa
 2. Neuděláš nic, to číslo máš ráda
 3. Jdeš trochu neklidně
10. Pátek je:
 1. Nešťastný den
 2. Den po čtvrtku
 3. Šťastný den - začíná víkend
Nejvíce: odpovědí č.1
Hodně pověrčivá
Zkřížila jsi prsty při řešení tohoto testu? Tvůj svět je plný špatných pověr, ale i šťastných čísel, talismanů a kouzel.
Nejvíce: odpovědí č.2
Pověrčivá, ale jen trošku
Třináctka není možná tvé šťastné číslo, ale nešílíš, když projdeš pod žebříkem.
Nejvíce: odpovědí č.3
Nepověrčivá
V pověry nevěříš! podle tvého názoru to jsou pouhé žvásty!

ODPOVĚĎI NA 18.,19.a 20.BLESKOVKU!

30. července 2007 v 17:50 | Kája |  Bleskovky
18.Bleskovka:
4)ne není je to škrtič
5)mohou
6)kobra,zmije,mamba
19.Bleskovka:
4)sklípkan,tarantule,křižák.........
5)vodní,suchozemská..........
6)lední,hnědý...........
10)Belgický obr zelezitý
20.Bleskovka:
3)plejtvák obrovský!
4)není,je to obojživelník
7)nemůže
8)gepard!
10)Novozélandský červený

Bleskovka-22

30. července 2007 v 17:42 | Kája |  Bleskovky
1)Jak se máš?
2)Líbí se ti můj blog?
3)Co bych měla na blog přidat?
4)Co je tohle za králíčka?
5)Co je tohle za křečka?
6)Co je tohle za hada?
7)Taky tě štve,ře je tak hnusný počasí?
8)Co tě víc baví?
A)lyžování B)plavání
9)Co máž radši?
A)mobil B)počítač
10)Tvoje nej kámoška(kámoš)??

DUEL!!!MEZI ,,Charliem" a ,,Desmodem"

26. července 2007 v 9:54 | Kája |  Duely
DOMINIC MONAGHAN
DAVID HUME

HORORY 3!!!

26. července 2007 v 9:54 | Kája |  Horory
PŘÍTELKYNĚ
Moje přítelkyně Petra a já jsme se zanly od školky.Všechny ty roky jsme byly nerozlučné kamarádky.Nikomu se nepovedlo nás rozdělit.Ale potom přišla Dana...Byla v naší třídě nová a hned od začátku všechno po Petře napodobovala.Sledovala nás na každém kroku.Všechno, co Petra udělala, ona také.Nakonec se nám to zdálo docela vtipné a nic špatného nás přitom nenapadalo.Později nám to už ale začalo být divné.Jednoho dne knám Dana přišla a řekla: Petro, od zítřka jsme mi dvě spojené.A ty, Kláro se raději už teď rozluč se svou kámoškou.Měla jsem hrozný šok, ale nedala jsem na sobě nic znát a mlčela jsem.Příští den jsem nemohla Danu nikde najít.Když přišla Petra a já jsem ji pozdravila, zjistila jsem, že sní není něco v pořádku.Měla jsem pocit, jako by přede mnou stála Dana.Od toho dne už mě Petra nikdy ani nepozdrasvila a já jsem jí raději šla z cesty.Dana už do školy nepřišla, učitelka nám řekla že se odstěhovala...
PETER A SOPHIE
Muž jménem Peter zkoumal nadpřirozené jevy. Za celou dobu 20-ti let nepřišel ani na 1 pravdivý případ. Na paranormální jevy nevěřil, až do chvíle, kdy přijel do malého městečka a seznámil se s milou dívkou Sophií. Vždy, když ji chtěl doprovodit večer domů, nechtěla. Vždyť prý bydlí naproti v domě s číslem 13. Takto se Peter se Sophií scházel asi týden. Jednoho dne ale Sophie nikde nebyla. Peter se tedy šel zeptat naproti do domu s číslem 13. Tam mu však řekli, že tam nikdo takový nebydlí a že ten dům už 20 let patří nějaké rodině. Vtom však Peter uviděl Sophii, jak utíká směrem ke hřbitovu. Peter se rozběhl za ní, ale Sophie zmizela. Peter stál u hrobu nějaké Sophie, která zemřela před 20-ti lety.
ZÁHADNÁ DÍVKA
Jako každé ráno jsme s Tomem běhali. Ani nevím, z jakého důvodu jsme běželi jinou trasou. Uviděl jsem krásnou dívku. Hned jsem k ní běžel a Tom zamnou. Nemohu se dostat dovnitř, zabouchla jsem si doma klíče a rodiče odjeli pryč na celý víkend. To se nějak vyřeší. Podařilo se mi otevřít špatně zavřené okno. Tan dům byl fakt krásnej, akorát ta holka byla nějaká divná. Nabídla nám pití, ale moc se snáma nebavila. Potom jsme radši odešli. Na druhý den jsem ji chtěl zase vidět, ale když jsme přiběhli k tomu domu, byl styrý a vypadal jak barabizna. Stál tam muž. Kde je ta krásná dívka? Jaká dívka? Tenhle dům se dnes bude bourat a nikdo vevnitř nebyl už 30 let. To není možné, my jsme tak byli včera. Tom, já a ta holka. No dobrá, otevřu vám a podíváme se dovnitř, ale opatrně ta podlaha je už hodně stará. Když jsme vešli, všude byly pavučiny a prach, ve kterém byly vidět naše šlápoty ze včerejška. Najednou ty její šlápoty zmizeli a ozval se smích. Také na stole byly vidět otisky skleniček. Raději jsme všichni utekli. Později jsem se dozvěděl, že tam kdysi bydlela rodina a také měli dceru. Rodiče odjeli na víkend na chatu. Ta dcera spáchala sebevraždu. To se ale stalo před 30- ti lety.
JIZVA
Po autonehodě, kterou jsem zažila jako šestiletá, mi na obličeji zůstala ošklivá jizva.Když jsem před nedávnem o půlnoci šla vyvenčit našeho pejska, uviděla jsem na lavičce u břehu řeky ženu.Přátelsky mi pokynula, abych si sedla vedle ní.Viděla jsem, že je překrásná.Obě dvě jsme mlčky pozorovaly hladinu.Najednou její ruka se dotkla mojí jizvy.Ikdyž mi to bylo trapné, nikdy jsem se tak dobře necítila.Po chvíli jsem se s ní rozloučila a šla domů.Ve svém pokoji - jsem se náhodou podívala do zrcadla.Moje jizva zmizela!Rozhodla jsem se, že znovu poběžím k řece.Ta žena stále seděla na lavičce, ale přes obličej měla černý šátek.Když jsem k ní přišla, opatrně jsem zvedla šátek a podívala jsem se jí do obličeje.Najednou jsem na jejím čele poznala svou jizvu.Ta žena se na mě usmála a řekla:Buď šťastná...

OZNÁMENÍ!!!

26. července 2007 v 9:31 | Kája
Celej dnešek a zejtřek budu pryč,takže na blog dám i duel na pátek.

VTÍPKY!!!DNESKA O BOHU!!! :)

25. července 2007 v 13:16 | Kája |  vtipy
Před křížem se modlí Břéťa: "Kriste Ježíši, proč jsou na mě všichni zlí, proč mi pořád říkají - DEBILE - ?"
Ježíš promluví: "Když mě sudnáš z kříže, řeknu ti to."
Břéťa radostně poskočí a hurá na to - Jeden klín je venku... druhý klín...
Ježíš se zakymácí: "Proboha, nejdřív nohy ty DEBILE!!!"
Ateista rybaří na jednom skotském jezeře, když najednou jeho člun napadne lochneská příšera. Jedna rána ocasem a chlápek i s člunem vylétl deset metrů do vzduchu. Příšera otevřela tlamu, aby ho chytla. On v úděsu zařval: "Ach, Bože, pomoz mi!" Z nebe se ozve hromový hlas: "Myslel jsem, že ve Mne nevěříš!" - "Ale notak, Bože, nech toho! Před dvěma minutama jsem nevěřil ani na lochneskou příšeru!"
Jednou takhle sv. Josef ráno leze z postele a jde na záchod.
Ve dveřích křísne hlavou do futra a zařve: "Ježíši Kriste!"
A z postele Marie volá: "No vidíš, to je jméno! A ne nějaký Hugo!"
Víte, proč Bůh stvořil ženu až jako druhou?
Protože nechtěl poslouchat všechny ty rady.
Opravuje zedník střechu od kostela a najednou mu jedna cihla spadne "kurva vedle". Vyjde kněz a povídá nemluv sprostě nebo na tebe sešle bůh blesky. Spadne podruhé "kurva vedle". Vyjde kněz a říká nemluv sprostě nebo na tebe sešle bůh blesky. Spadne mu potřetí a říka "kurva vedle". Vyjde kněz a chystá se něco říct, ale v tom se otevře nebe, vyletí blesky, zasáhnou kněze a z nebe se ozve "kurva vedle".
Žena, tak kolem pětačtyřiceti let, utrpí srdeční záchvat. Během toho, co je na operačním stole, se přiblíží smrti. Spatří Boha a ptá se ho, jestli je to pravda, že umře. Bůh jí odpoví, že ne a že bude žít ještě dalších 30 nebo 40 let. Když je už z nejhoršího venku, rozhodne se využít toho, že je ještě v nemocnici, k tomu, že si nechá odstranit přebytečný tuk liposukcí na stehnech a na břiše. Když se po dvou týdnech zotaví, žádá v bance půjčku na plastickou operaci. Nechá si zvednout a vycpat silikonem poprsí a rty, narovnat nos, trochu zmenšit zadek a odstranit vrásky nejen kolem očí. Taky podstoupí léčbu křečových žil a celulitidy, 120 masáží, zmenšení žaludku, aby toho míň snědla, nechá si vytáhnout dvě žebra a všechno možné, aby omládla. Myslí si totiž, že když má před sebou ještě dalších 30 nebo 40 let života, že bude nejlepší, když je prožije jako fešanda. Když má za sebou i tu poslední operaci a konečně vychází z nemocnice, srazí ji při přechodu ulice sanitka a než se stačí znovu vrátit do nemocnice, zemře. Znovu se ocitne tváří v tvář Bohovi a spustí: "Ty lumpe! Copak jsi mi neřekl, že budu žít ještě dalších 30 nebo 40 let?!?" A Bůh odpoví: "Ty krávo, ale to ti teda přísahám, že jsem tě nepoznal!"
Říká se, že minuta smíchu prodlužuje život o pět minut.
Nyní je jasné, proč Bůh poté, co stvořil člověka, žije věčně.
Jednou se bavil Bůh se Svatým Petrem: "Petře, tady je letos taková nuda... Nemáš nějaký nápad?"
"Co takhle nějakou dovolenou? Na Saturnu je teď hezky."
"Ne, tam nechci. Ta silná gravitace mě docela otravuje."
"Tak něco lehčího, třeba Merkur?"
"Tam je zas ukrutné horko."
"Tak něco mezi... třeba Země?"
"Ne, tam ne. Tam se hrozně šíří drby. Před dvěma tisíci let jsem se tam zapomněl s nějakou Židovkou a oni si o tom dodneška povídají."
Bůh se ptá jeptišek jak na Zemi žily. První jeptiška říká: Já jsem žila jen podle písma svatého. Bůh: tak tady máš klíč od Ráje. A jak žilas ty druhá sestro? Já jsem taky žila podle písma svatého a nikdy jsem nezhřešila. Tak tady máš klíč od Ráje. A jak žilas ty třetí sestro? No já jsem.............. no jen to řekni sestro. No já jsem párkrát zhřešila. Bůh: tak tady máš klíč od mého pokoje.
Ptá se muž Boha.
"Pane, proč jsi udělal ženu tak krásnou?"
"Abys ji miloval." odpoví Bůh.
"A proč jsi ji udělal tak blbou?"
"Aby milovala ona tebe."
Na začátku Bůh stvořil zemi a odpočíval.
Poté stvořil muže a odpočíval.
Pak stvořil ženu ...
... od té doby ani Bůh ani muž už nikdy neodpočívali.

ZASE REKORD!!!

24. července 2007 v 11:26 | Kája |  Novinky
NEJdéle přezimujícím hlodavcem je šedá zemní veverka žijící na severu Kanady a na Aljašce. Její zimní spánek trvá 9 měsíců. (nejsem se jistá,jestli je tohle opravdu veverka zemní.)

Bleskovka-21

23. července 2007 v 11:40 | Kája |  Bleskovky
1)Jak se máš?
2)Pojedeš ještě někam na prázky?
3)Na co se budeš večer dívat za a)Horákovi b)Kobra IX c)Hádej, kdo jsem! ???
4)Jaký je tohle druh králíka?
5)Jaký je tohle druh křečka?
6)Jaký je tohle druh hada?
7)Tvoje nej skupina?
8)Kdo je lepší?
Bred Pitt (Trója) nebo Keanu Reeves (Matrix)
9)Tvůj nej herec?
10)Jakou máš nejraději zmrzlinu?

ZASE JEDEN TEST!!!!

21. července 2007 v 10:50 | Kája |  Testy
Jaký/á si podle dnu narození:
1.spolehlivá
2.milující
3.vášnivá
4.zakomplexovaná
5.svůdná
6.milá
7.drsná
8.slušná
9.plachá
10.náročná
11.spolehlivá
12.nešťastná
13.výjmečná
14.vybíravá
15.falešná
16.rozmazlená
17.okouzlující
18.něžná
19.nedočkavá
20.krásná
21.dokonalá
22.přemýšlivá
23.netrpělivá
24.šťastná
25.zajímavá
26.klidná
27.vtipná
28.obyčejná
29.nevěrná
30.přitažlivá
31.ukecaná

DUEL!!Mezi ,,Jackem" a ,Sawyerem"

20. července 2007 v 11:17 | Kája |  Duely
Matthew Fox (Jack)
Josh Holloway (Sawyer)

BYL JSI TU??

19. července 2007 v 19:28 | Kája
Jestli jsi tu byl,tak klikni do anketky v komentíku.

HORORY 2!!

19. července 2007 v 12:13 | Kája |  Horory

Strašidelná párty

Hrozně ráda pořádám různé párty. Nedávno jsem pozvala pár kamarádek. Dělaly jsme všelijaký blbůstky a o půlnoci jsme si řekly, že zkusíme vyvolávat duchy. Já na takové věci věřím, ale mám z nich i trochu strach. Vyvolávaly jsme ducha jednoho kluka. Jmenoval se Petr a bydlel v naší ulici. Rozešel se s holkou, kterou měl hrozně moc rád a ve vzteku jí hodil v noci cihlu do okna. Zabil ji. Petra našli druhý den oběšeného v jeho pokoji. Je to jen báchorka, kterou nám vyprávěla babička, ale my jsme jí věřili. Byly jsme usazené kolem svíčky a já jsem pronesla zaříkadlo, Pak jsem otevřela oči a řekla jsem: ,, Petře, jestli jsi přítomen v této místnosti, dej nám znamení". Najednou vletěla dovnitř cihla a trefila moji kámošku Evču! A další! Začaly se na nás řítit cihly a my postupně padaly k zemi a pak...pak jsme se naráz vzbudily. Nejdříve jsme se na sebe nechápavě podívaly. Beze slova. Pak jsem se podívala vedle sebe. Na zemi ležela cihla a střepy u okna. Od té doby jsme už duchy nikdy nevyvolávaly!

(Denisa)

Smrt

Asi před dvěma lety mi zemřel nejlepší kamarád Michal. Už ve čtrnácti se začal zabývat černou magii. Říkala jsem si, že ho ty čáry máry stejně brzo přestanou bavit. Ale za pár měsíců se opravdu změnil. Byl najednou strašně uzavřený a všechny kolem sebe nenáviděl. Nikdo nechápal proč. Nikdo s ním o tom nechtěl mluvit, protože z něj měli strach. Přiznám se, že já také, ale stejně jsem mu chtěla pomoci. Jeho rodiče s ním byli jednou u psychiatra a ten si ho nechal v léčebně na pozorování. Jednou jsem za ním šla. Myslela jsem si, že mě nebude chtít ani viděl, ale byl strašně rád. To co mi řekl, mě pěkně vyděsilo. Prý v něm byl převtělený duch nějakého vraha, a proto se ke všem dřív tak choval. Prý ho ale nějakým kouzlem vymýtil a je v pohodě. Za nějakou dobu ho pustili domů, protože byl v pořádku. Všechno bylo zase jako dřív. Ale jednou večer za mnou přišel Michal celý vyděšený a řekl mi, abych druhý den nikam nechodila a zůstala celý den doma. Nechtěl mi říct proč, ale já mu to slíbila. Byla jsem zmatená, protože jsem níčemu nerozuměla. Druhý den se vše nemile vyjasnilo. Rodiče mi řekli, že se Michal oběsil v parku v naší vesnici. Nic jsem nechápala a byla jsem na dně. Michalovy rodiče mi potom donesli dopis, který Michal napsal krátce předtím, než se zabil. Napsal mi, že v něm byl zrovna ten duch převtělený. Věděl už předem, že se to stane, a proto mě varoval. Prý by mě zabil kdybych tenkrát nezůstala doma. Všechno do sebe zapadalo. Skoro každý večer jsem chodila do toho parku s kamarádkou. Michal mi to zakázal tam jít a prý se raději zabil, než aby mi ublížil. Nemohl se toho ducha zbavit, a proto dal svůj život za můj. Každý rok v ten den, kdy se to stalo, slyším jak mi šeptá, že mě má rád a počká na mě tam nahoře.

(Pavla)

Smrtící smích

Protože můj bratr rád poslouchá strašidelné příběhy, rohodla jsem se, že mu dám k narozeninám kazetu s hororem. Když jsem mu dárek dávala, byl napjatý, co v něm najde. "Super, strašidelný příběh! To si musím hned poslechnout!" vykřikl nadšeně a hned běžel k sobě do pokoje. Najednou jsem z pokoje uslyšela křik a strach nahánějící smích. Okamžitě jsem tam co nejrychleji běžela a byla jsem v šoku. Bratr ležel na zemi bílý jako křída a řval, jako když ho na nože berou. Z jeho kazeťáku vycházel příšerný smích, ktreý byl stále silnější a silnější. Byl tak hlasitý, že jsem si pomalu musela rukama zakrýt uši. Popadla jsem kazeťák a vši silnou s ním mrskla o zeď. Ale ten smích nepřestal, všemožně jsem s kazeťákem rumpovala, až to konečně zmlklo. Brášku museli odvézt do nemocnice, měl šok. O prá dní později jsem si v novinách přečetla: "Jedenáctiletá dívka nalezena mrtvá ve svém pokoji. Na pomoc bylo už pozdě! Vedle ní ležel jen magnetofon." Dodnes je mi záhadou, jak k té podivné příhodě mohlo dojít.

(Janina)

Je to už 30 let...

Tento příběh se stal nedávno. Naši odjeli na zábavu a já měla celý dům jen pro sebe. Hned jak se setmělo, usadila jsem se do křesla a začala číst knižku s horory. Když v tom se ozvalo silné zabušení za okno. Protože mám pokoj v prvním patře, hned jsem to svedla na větev stromu, kterou rozhoupal sílící vítr. Na incident jsem však brzy zapomněla. Pomohla mi k tomu horká koupel při svíčkách. Pohoda ale netrvala dlouho. Náhle totiž všechny svíčky zhasly, jako by je někdo naštvaně sfoukl. Průvanem to být nemohlo, protože jsem předtím všechna okna pečlivě zavřela. Začala jsem se bát, a proto jsem si šla lehnout. Pojednou jsem ucítila, že v pokoji nejsem sama. Opatrně jsem otevřela oči a rozhlédla se po pokoji. V protějším rohu stála, zády ke mně černě oblečená shrbená postava. Hrůzou jsem se nemohla pohnout a když se začala pomalu otáčet a já uviděla zjizvený obličej, omdlela jsem. Vzbudili mě až ráno naši, kterým bylo divné, že tak dlouho spím. Povyprávěla jsem jim své noční dobrodružství a čekala, že mi neuvěří. Překvapili mě však starým příběhem - před 30ti lety tu uhořel muž, který se nemohl dostat z domu. Místní lidé tvrdí, že se tu občas zjevuje a já tomu věřím...

(Lenka)

SLÍBENÉ VTÍPKY!!!DNESKA TCHYNĚ!!

19. července 2007 v 12:03 | Kája |  vtipy
Chlapík přijde za soudcem: "Prosím Vás, kolik bych mohl dostat za vraždu?" - "Vy jste někoho zabil?" - "Ne, ale chci - svoji tchyni." - "Víte co, přiberte i tu moji a já Vám rok slevím!"
Pepan se oženil s Australankou není to skvělé?
Co je na tom tak skvělého?
To jak daleko má tchýni!
Prosím Vás, kolik stoji diskrétní pohřeb, ... no, to záleží na rakvi .... no rakev bude zvukotěsná, víte ona tchýně není ještě mrtvá
Víte jaký je rozdíl mezi tchyní a supem?
Sup vás aspoň nechá umřít.
Prodám psa. Sežral mi tchyni. Kupujte dokud má chuť.
Přijde chlapík ke zpovědi a povídá: "Pane farář, zmlátil jsem svojí tchýni..." - "Synu, začni s hříchy, dobré skutky si nech až na potom!"
Bača si vyjde do města a když se vrací, tak ho zastihne hrozná bouřka.
Je asi 100 m od salaše, když blesk udeří do stáda ovcí a všechny zabije.
Bača na to : "No toto !!"
Je asi 50 m od salaše, když blesk udeří do salaše a ta začne hořet.
Bača na to : "No toto !!"
Ze salaše vyběhne bačova tchýně a bác, blesk ji zabije...
A bača na to : "No proto !!"
Zvoní telefon: "Unesli jsme tvou tchyni, okamžitě pošli výkupné 100 000 dolarů!" - "A když odmítnu zaplatit?" - Tak ti ji naklonujeme!"
Povídá kolega druhému: "Máš na drátě tchýni." - "Telefonuje nebo visí?"
Volá chlapík u řeky: "Pomoc, topí se mi manželka, dám tisíc korun za záchranu!" Nikdo se nehlásí a tak zvýší odměnu na deset tisíc a tak jeden do vody skočí a ženu přinese. "Proboha, to je omyl, vy jste nevylovil ženu, ale tchyni, co byla na lodičce s ní!" Zachránce zesmutní, sáhne do kapsy pro peněženku a smutně se ptá: "Tak kolik jsem dlužen?"

"Nazdar, jak se máš?" - "Akorát jdu z pohřbu své tchýně." - "A proč jsi tak poškrábaný?" - "Bránila se!"
"Každý rok k nám na Silvestra chodí tchyně, ale letos asi uděláme konečně vyjímku!" - "Jakou?" - "Pustíme ji dovnitř!"další OMLUVA!!!!

18. července 2007 v 18:01 | Kája
Omlouvám se,že na blog dneska nic nedám,ale když jsem měla čas,tak mi nešel internet.A teď už čas nemám,takže se omlouvám.Vtípky dám na blog zítra i s hororama.

test pohody

17. července 2007 v 12:52 | Kája |  Testy
ZKOUŠKA POHODY
Přečti si následující tvrzení a rozhodni se, kdy souhlasíš a kdy ne...

1. Jsem hrdá na to, co všechno jsem dokázala. ano - ne
2. Jako malá jsem často dělala to, co mě bavilo. ano - ne
3. Čas trávím tak, abych pomáhala a dělala radost druhým. ano - ne
4. Mám veselou povahu. ano - ne
5. Ráno se těším na nový den (ok, poté co podesáté zamáčknu toho zatracenýho budíka). ano - ne
6. Dovedu si užívat samoty. ano - ne
7. Vážím si každodenních maličkostí (napovídání při zkoušení, přátelského dohazování telefonních čísel i opakování seriálu Beverly Hills 90210:-)). ano - ne
8. Nemám strach z budoucnosti. ano - ne
9. Jsem spokojená se svým tělem. ano - ne
10. Ve skrytu duše věřím, že se mé sny splní. ano - ne

Většina ano: Blahopřejeme! Už teď je tvůj život se štěstím v perfektní rovnováze. Zkus si některé z dalších CG! tipů, aby tvá ,šťastná hladinka" ještě o kousíček (či o dva:-)) stoupla.
Většina ne: Právě nastal čas, abys trávila více času tím, co máš opravdu ráda. Zkoukni náš malý ,recept na štěstí" a to bychom se na to podívali, aby to nezafungovalo:-)!

Bleskovka-20

16. července 2007 v 14:15 | Kája |  Bleskovky
1)Jak se máš?
2)Co teď budeš dělat?
3)Jaké zvíře je nejtěžší na světě?
4)Je žába savec?
5)Posloucháš za a)Simple Plan b)Saport Lesbiens c)Green Day???
6)kterýho zpěváka ,spíš zpěvačku,máš radši?
Pink nebo Avril?
7)Může mít kočka mládě se psem?
8)Jaký savec je nejrychlejší na světě?
9)Líbí se ti můj blog?
10)Jaký je tohle druh králíčka?

ZASE REKORDÍK!!!

14. července 2007 v 11:54 | Kája |  Novinky
NEJvětší rozpětí křídel má marabu africký a albatros stěhovavý(jeho fotku jsem nesehala)-až 3,5 metru-

DUEL!!Mezi Orlandem a Johnym

13. července 2007 v 14:00 | Kája |  Duely
ORLANDO BLOOM
JOHNY DEPP

OTÁZKA

11. července 2007 v 15:49 | Kája
Mám takovou malou otázečku.