Srpen 2007

Soutež pokračuje,ale jenom se 3 páry

31. srpna 2007 v 11:00 | Kája |  Novinky
1)
2)3)

Rozhodli jste,kdo vypadne!

31. srpna 2007 v 10:56 | Kája |  Novinky
Rozhodli jste,že soutež opustí Avril a Deryck.

DNESKA NE HORORY,ALE ZÁHADY.

30. srpna 2007 v 18:50 | Kája |  Horory

Znám vlkodlaka

Studuju SZŠ a ve třeťáku na souvislé praxi jsem se skamarádil s jednou holkou, o které všichni říkaly, že je satanistka. Tak trošku tajnůstkářsky jsem se jí začal vyptávat, jestli je vážně satanistka. Nakonec se mi svěřila, že se o sobě domnívá, že je vlkodlak.

Prý ji fascinuje pohled na krev a na syrové maso, to prý byl také důvod, proč šla na zdrávku. Navíc při úplňku nemůže v noci spát a má chuť běhat po lese mezi stromy. Nikdy ale prý nikomu neublížila. Já se jí svěřil, že si o sobě myslím, že jsem čaroděj a když jsme při raní směně stlaly lůžka na prázdném pokoji, ze kterého se propouštělo, tak jsme si povídali o magii.

Bylo to docela příjemné mít někoho dalšího, s kým můžete drbat o něčem, co jinak tajíte. Oba máme stejný problém, kromě pár vybraných jedinců o ničem takovém nemluvíme a své doměnky o svém druhém já tajíme i před svými rodinami.

Přítomnost něčeho

Ahoj, nechci, abyste si mysleli, že se mi to jen zdá. Proto chci, abyste věděli, že jsem nikdy neměla alkohol, cigarety a nic takového.

Když jsem doma sama, všichni spí nebo nejsou se mnou, slyším kroky na schodech, dvěře se hýbou nebo do nich někdo mlátí.
Duchy jsem nikdy nevyvolávala, ale s tím, co to dělá, můžu mluvit automatickým psaním. Asi je jich víc, ale jen ona komunikuje...
Pořád cítím tu přítomnost, ty oči.
Nikdo mi nevěří, jenom sestra někdy slyší kroky, možná to dokážu líp vnímat nebo potřebují, abych jim pomohla, ale nevím jak...

Za každou radu děkuji.

PS: Vím, že je to skutečnost.

Hlas smrti v TV

Určitě si někteří z vás vzpomenou na film, který běžel na Nově asi před měsícem - byl o EVP.

U tohoto filmu se nám asi pětkrát vypnula televize a potom se znovu zapnula. Nikdy předtím ani potom se to nestalo.

Zvláštní úkazy na fotografiích

Převzato ze stránky:http://tajemno.com/

Již od pradávna si lidé všímali jevů, jež si velmi těžko vysvětlovali, s mimořádným zájmem. Není tomu jinak ani v současnosti a dá se předpokládat, že badatelé v oblasti paranormálních aktivit spíše přibývat budou, přestože technický pokrok opravdu opět výrazně pokročil. Lidská duše si však přeje být živena také duchovní potravou. A tak se mezi námi i nadále pohybují osobnosti, které podstata naší existence doslova uchvátila, a tudíž zkoumání všech jevů a úkazů, které mohou mnohé napovědět, co se týče způsobů jednání v různých situacích, člověku zvídavému , patří přirozeně do jejich životní náplně.

Tito lidé se většinou na svých cestách bez fotoaparátu nepohybují. Dlouhodobým pozorováním a na základě opakujících se zkušeností většinou dokážou posoudit, kdy některé skvrny na fotografii jen ztěžka zařadíme mezi ty, jež vznikly technickou závadou nebo neodborným zacházením. A tak posléze upřednostní i pohled jiný. Zajímavé je, že některé shodné znaky se vyskytují u fotografií z tématicky podobných míst: kostely, hřbitovy, bývalá pohřebiště.

Podivné koule v kostele ve Starém PlzenciNa náměstí v kostele sv. Jana Křtitele zpívali členové České písně sakrální písně, které s velkým zaujetím vyslechli lidé různého věku a dozajista i vyznání. Přesto v každém návštěvníkovi v daný okamžik převládala hluboká úcta a obdiv k vystupujícím. Také u tohoto kostela se kdysi pohřbívalo. Na fotografii z tohoto koncertu je patrný kulovitý útvar, který se nápadně podobá úkazu v kapli na Bezdězi.

Růžový opar ve staroplzenecké rotunděDalším typem se zdá být růžová záře v blízkosti některých osob, které se modlí či meditují v sakrální stavbě, anebo se k ní přibližují. Rotundu sv. Petra a Pavla ve Starém Plzenci již navštívilo mnoho vzácných osobností, ale na setkání s jedním velmi duchovním mužem se zapomenout nedá. Když prožíval vnitřní modlitbu, najednou jakoby se zastavil čas, nebylo možné se pohnout z místa, ale ani si člověk nepřál kamkoliv chodit, jen se projevil zvláštní odlehčený stav mysli, kdy dochází k přenosu do světelného obrazu, jehož se jsme součástí.

A čistý pocit míru zní v nás dodnes. Važme si úkazů, které nám v pravý čas přibližují poslání vzácných setkání.

Vtípky!Dneska o ,,Gayové a lezbičky"

29. srpna 2007 v 17:57 | Kája |  vtipy
Dva páry vyrazí spolu na víkend do přímořského hotelu. Po dobré večeři a několika skleničkách v baru někdo navrhne, že by si mohli na noc vyměnit partnery. Po dvou hodinách intenzivního sexu se ten chlápek otočí na bok a říká: "Paráda, takhle jsem si už dlouho neužil, doufám, že manželky si to užily taky!"
Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: "Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku." - "Eričku, vždyť víš, že nemáme penízky." - "Prosím, prosím, kup mi ji, já budu večer vášnivý." - "Dobře, já ti ji teda koupím, ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!"
Praví opat: "V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem, tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení." Všichni se svlečou donaha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. "Ty jsi ten vyvolený!" zvolá opat. "Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!" - "Cililililink!"
Hrají dva teplí na schovávanou. Ten jeden říká: "Pokud mně najdeš, tak si to rozdáme" - "A co když tě nenajdu?" - "Neboj, budu za klavírem!"
Prijde teplous k doktorovi a povida: Pane doktore, me tak neco svrbi v zadecku. Tak se na to kouknem povida doktor a bere sve gumove rukavice. Stoura se chvili v te jeho riti a vynda ruzi: A to ma byt jako co? Teplous na to. Takova mala pozornost pane doktore.
Po nudistické pláži jde nahý chlap. Na jedné půlce zadku má vytetovaný vánoční stromeček a na druhé velikonoční kraslici. Přijde k němu teplouš a ptá se ho:
"Nemáte náhodou mezi svátky volno?"
Přijde teplouš k zrcadlu, vzruší se a řekne: "Ale jdi ty, to jsem přece já!"
Při1el chlap k doktorovi, že je asi homosexuál. "A je ještě nikdo ve vaší rodini homosexuál?" "Muj bratr je homosexuál, muj otec je homosexuál a muj dida byl taky homosexuál." "Ježišmarjá, je v té vaší rodini taky nikdo na holky?" "Ale jó, moje sestra!"
Priplave chlap na ostrov a hned se k nemu rítí jinej a volá: "No, to je bájecný, ze jste tady. Jsem tu sám se sesti zenskejma, to je hrozný, jenom v nedeli mám volno." Na to novej trosecník : "Nedelicka nebude!"
Plave chlápek v mori, a najednou slyší hlásek: "Sundej si plavky..." Ríká si, to se mi neco zdálo, a plave dál. Za chvíli zase slyší: "Sundej si ty plavky..." Divný, ríká si, ale asi jen halucinace. Plave dál a zase: "Sundej si plavky..." Tak se naštve a zeptá se: "Kdo je to?" "To jsem já, teplý

Test: Jste znalci Harrho Pottera??

28. srpna 2007 v 11:49 | Kája |  Testy
tady najdete skvělej testík o Harry Potterovi.

Bleskovka-25

27. srpna 2007 v 15:22 | Kája |  Bleskovky
1)Jak se máš?
2)Mám na blog dávat vtípky?
3)Těšíš se do školy?
4)Co je tohle za druh králíčka?
5)Co je tohle za druh křečka?
6)Kdo pak je tohle?
7)Na co se díváš?
a) Krok za krokem b)Horákovi c)Lovci pokladů ???
8)Jakej máš mobil?
9)Co seš za znamení
10)Co chceš na diplomek?

DIPLOMY ZA BLESKOVKU

27. srpna 2007 v 15:17 | Kája |  Bleskovky

OMLUVA!!!

27. srpna 2007 v 15:12 | Kája
Protože mi nejdou na blog dát obrázky,nedám diplomky za bleskovku a ani bleskovku,takže se omlouvám a budu se snažit to sát ještě dneska do pořádku.

SOUTEŽ ALE POKRAČUJE!

24. srpna 2007 v 14:35 | Kája |  Novinky
1)
2)
3)
4)

Je rozhodnuto!

24. srpna 2007 v 14:32 | Kája |  Novinky
Rozhodli jste,že soutež opustí 2 páry a to Brad a Angelina a Dominic a Evangeline.

A ZASE HORORY!Dneska jenom 2,protože jsou opravdu dlouhé

23. srpna 2007 v 18:23 | Kája |  Horory

Děs na chatě

něco podobného se stalo

Ten týden Hanzelkovic rodina trávila na chatě jednoho rodinného přítele na Slovensku. Předposlední den této dovolené se rozvíjel tradičně. Časně z rána si ti nejstarší vyrazili na houby a než se Jarek vzbudil, byli i s houbama zpátky. Jarek pak pomáhal s přípravou hub. Nic neobvyklého se nedělo. Odpoledne byl oběd již hotov. U stolu před brankou se tehdy setkali Jarek, kterému v té době bylo 9 let, jeho mamka a taťka, jeho děda a rodinný přítel, kterému ta chata patří.

Po obědě je navštívila jedna známá, které Jarek říkal teto. Usadila se za stůl a začala povídat vtipy. V tu ránu dal Jarkovi jeho otec znamení, že má odejít, protože se jednalo o sprostý vtip. Jarek šel dovnitř do chaty, zůstal ale v kuchyni, ve které stále šlo slyšet, co si venku povídají. Vtip byl neobvykle dlouhý, Jarek mu ale stejně nerozumněl. Ten den se rozvíjel, jako každý jiný. Dospělý venku se opíjeli, zatímco Jarek trávil čas nahoře v pokoji. Pak ale zaslechl vrzání branky. Bleskurychle seběhl ven. Jeho mamka a teta byly pryč. Ti tři chlapi byly už ožralý, ti jen těžko zaregistrovali něčí odchod.

"Kde je mamka?" Ptal se Jarek starostlivě. "Járinku, sedej." Řekl jeho otec koktavě. Jarek si ale zatím z ničeho nedělal těžkou hlavu, "pravděpodobně šla mamka jenom doprovodit tetu", myslel si. V klidu si to tedy odkráčel zpátky do svého pokoje. Uběhly tři hodiny sladkého nicnedělání, Za tu dobu stihli ti tři chlapy sníst několik párků, spotřebovat hodně hořčice, kečupu i křenu, vypít hodně piva a slivovice. Děda to neustál a šel se vyspat do obývacího pokoje. Ivan, jemuž ta chalupa patří, si ustlal na lavičce u stolu, protože se mu nechtělo vycházet schody. Jarkův otec spolehlivě usnul na židli, div že nespadl. Jarkovi začalo vrtat hlavou, kde je jeho mamka tak dlouho. "Asi popíjí s tetou", pomyslil si. Už se ovšem pomalu začalo ztmívat a v okolí, kde stojí ta chalupa nejsou žádné lampy, takže v noci býva opravdová, černočerná tma.

V posledních minutách, kdy ještě šlo vidět, si Jarek dělal veliké starosti o svou mamku. Tady je to les, co když ji někdo přepadl. Chybělo málo a Jarek by měl slzu na krajíčku. Byl neskutečně nervózní, jeho mamka pro něj byla ta nejdůležitější osoba na světě. Otec pochopitelně také, ale co s ním, když je v jeho oblíbeném "opilém" spánku. Jarek už to nevydržel a probudil svého otce. "Taťko, taťko! Vstávej, mamka se ještě nevrátila!" Jeho otec si chraptavě něco zamumlal pod nos a spal dál. "TAŤKO!!!" Jarek vykřikl, že i ptáci sedící na větvích nedalekého stromu uletěli. Otec se vzbudil, na slova se ale nezmohl. Jediné, co udělal bylo to, že odkráčel ke schodům, kde málem upadl. Schody vyšel a lehl na první postel, kterou potkal. Jarkova nervózita stoupala, venku už nebylo vidět na krok a i přesto, že měl baterku, měl příliš velký strach z oné tmy. Že by teda šel sám hledat mamku bylo zcela nemyslitelné. Navíc ani neměl nejmenší tušení, kam mohla jít.

Jarek začal pociťovat nepředstavitelný strach. Zavřel se v pokoji a dal se do převelikého pláče a nářku. "Co se stalo mamce, proč tu ještě není!" naříkal. O tři pokoje dál šel slyšet otec, jak chrápe. Jarek si zalezl pod peřinu, plakal víc a víc. Neustále si opakoval:"Zítra to bude všechno dobrý, zítra řeknu taťkovi, že se mamka nevrátila, zítra to bude všechno dobrý." Slzy tekly proudem. Jarkův strach se stále víc a víc stupňoval. Dobré tři hodiny vydržel plakat, naříkat a opakovat si tu samou větu. Rozhodně nemohl usnout. Neměl nejmenší představu o čase, nikde v celé chatě nebyl ani jeden budík. Stačilo mu vědomí, jaká je venku tma. Ačkoliv se sám sebe pokoušel uklidnit, nezbavil se myšlenky, že jeho mamka může být mrtvá nebo že možná leží někde v lese a křičí o pomoc. Jak šel čas, Jarek plakal stále více a více, jelikož se mamka stále nevracela. Odmítal si připustit tu možnost, odmítal si připustit, že jeho mamka by nemusela už žít. Jarek k sobě tiskl polštář a snažil se uklidnit.

Najednou zaslechl, jakoby někdo šel trávou. Tou vysokou trávou, která tvoří cestu k brance. Jarek okamžitě vyskočil z postele, vyběhl po schodech dolů a šel až ke stolu venku. Rožl světla, ty ovšem osvítily pouze stolek, nicméně to světlo stačilo, aby Jarek spatřil Jakýsi stín za brankou. V tom stínu viděl rysy lidské postavy, která se ovšem nehýbala. Ivan nerušeně spal. Na stole byly ještě zbytky jídla. Na levém rohu stolu Jarek zahlédl červenou tekutinu. Bylo mu 9 let, jeho fantazie byla bujná, okamžitě si domyslel, že je to krev. Branka se otevírá. Jarek špatně vidí, neboť je krátkozraký a brýle nechal nahoře v pokoji. Ovšem sluch má výborný. Jarek registruje pomalé kroky. Ač rozmazaně, Jarek sleduje postavu přibližovat se a přitom nic neříkat. Jakmile se postava přiblížila ke světlu, Jarek začíná poznávat svou mamku. Ano, jeho mamka se ve zdraví vrátila, ovšem s několika promile alkoholu v krvi. Teprve ze vzdálenosti jednoho metru poznává Jarka. "Jé, Jari, sem si tě vůbec nevšimla." Jarek se stále vyděšeným výrazem nedokáže zareagovat. Pouze svou mamku objal.

Mrtvola

I.
Probudila jsem se a vím, že musím jít za ním. V duchu si představuji jeho klidnou tvář. Volá mě, přitahuje mě neuvěřitelnou silou, tak tichou a přitom tak ničivou. Je to jako by mě ta touha vidět ho probudila. A vlastně to asi tak je. Jen tak sedím na posteli a hledím před sebe do tmy. Musím ho vidět. Pouhý obraz v duchu mi nestačí. Zavírám pomalu oči a spíš pro sebe si říkám:jdu za tebou.

Mlaskavé zvuky na mokré silnici se rozléhají daleko, všude je ticho, nádherný posvátný klid. Jdu svižným krokem a už se nemohu dočkat až jej zas spatřím. Není to ani deset hodin co uběhlo od mé poslední návštěvy. Z mých myšlenek mě mírně vyvádí blikající světla pouličních lamp. Jsou to pravidelné intervaly, vytvářející tajemnou hru stínů. Zase se nechávám unášet vším možným jiným, jenom ne rozumem. Už dávno jsem ztratila sílu odporovat svému ,nejsem sto to nijak nazvat, snad divnému chtíči. Už je to blízko…..

Plížím se tiše kolem vrátnice a spícího hlídače, a obcházím celý areál až k nejzadnější části. Ale… psi už mě zpozorovali. Vůbec neštěkají, za to jim jsem velmi vděčná, několikrát už zbudili hlídače a pak mě málem našli. Ale už jsou zvyklí. Vždycky jim něco přinesu, krom toho můj pach znají od majitele.
Drátěnka je sice pevná, ale dá se v pohodě přelézt. Tedˇ už se jen tiše dostanu k hlavním dveřím a odemknu si náhradním klíčem. Bohužel je nad dveřmi světlo, proto po očku stále sleduji vrátnici. Bingo! Jdu dovnitř.

Jsem tady. Konečně jsem tady! Pomalu kráčím vstříc. Srdce mi silně buší do žeber, avšak ne ze strachu objevení a chycení. Už mě od něho dělí jen pár metrů. V mém těle se zvyšuje napětí. Nesnesitelná touha a očekávání toho, až se budou mé oči zase nabažit pohledem na jeho tvář. Čím jdu blíž, tím je mi větší zima. V márnici se nikdy nedá očekávat moc velké teplo.
Otevírám poslední dveře a přede mnou se objeví velká místnost se skříňkami, nemocničními vozíky a zásuvkami na mrtvoly.
Můj milý leží na vozíku uprostřed místnosti.
Je zabalen do vzduchotěsného pytle.
V šest hodin ho přivezli a proto je ještě tady a ne v boxu.
Srdce mi tluče o sto šest. Když jsem ho spatřila poprvé, cítila jsem něco podobného, ale teď je to mnohem silnější.
Už stojím přímo nad ním a hledím na něj. Zvedám ruce a ty se mi třesou.
Těžce rozepínám zip u fólie a naše oči se setkávají. Znovu po době, která mi připadala jako celá věčnost. Třesu se teď už po celém těle a doslova hltám jeho němou tvář. Leží tak tiše a klidně. Rysy má ztuhlé, jako celé tělo. Barva celého těla se shoduje s barvou pleti, až na podlitiny na krku, na levém boku a paži.
Je to ta nejnádhernější mrtvola, jakou jsem kdy viděla. Jeho tělo je vypracované, jako dílo antického sochaře. Na prsou má vytetované růže s velikými ostny. Skoro bodají pouhým pohledem, natož na dotek….
Ústa jsou mírně pootevřená a kolem dokola je rámují nafialovělé rty.
Oči hledí rozevřené do stropu, avšak občas se v nich mihne nepatrný stín, jako by se hnuly. Jsou tak magické, mystické, marně hledám slova. Jsou vodově šedomodré, kalné, avšak zdaleka ne tak ,jak to mívají starci. A zornice je uprostřed tak jasná a zúžená do větší tečky. Pod nimi a na víčkách se mu podlily černě krví, vypadá to, jak kdyby je měl namalované. Velice neobvyklé-i na mrtvolu. Nikdy dřív jsem to nikde neviděla.
Dále mu ebenově černé vlasy splývají na prostěradle. Sahají mu pod bradu.
První pohled mne uchvátil. Druhý uchvacuje ještě víc. Snažím se, aby se mi tento obrázek vryl do paměti co nejlépe. Nechci myslet na to, co s ním bude pak, ale na to, co bude teď.
Na kartě nemá jméno, ani nic kromě místa nálezu a smrti. Našli ho na hřbitově otráveného kyanidem.
Snad moc netrpěl, ale rány mluví za vše.

VTÍPKY!!Dneska o ,,klasický Češi" :)

22. srpna 2007 v 18:03 | Kája |  vtipy
Je večer a jeptiška utíká do kláštera, černý plášť za ní jen vlaje. Když utíká kolem hospody, u jejíchž dveří stojí opilec. Dá jeptišce facku a ta klesne na zem, plášť ji přikryje. Opilec povídá: "Myslel jsem, že jsi lepší BATMANE!"
Hadaji se čech američan a němec kdo dele vydrží ve skjlepě jde tam nemec a slysi stahnu te s kuze snim a z okna vyhodim poleka se a utece to same i american a potom tam jde cech a slysi to same rozne si a vidi opicu jak drzi banan a riky stahnu te s kuze snim a z okna vyhodim -
Zkamarádí se Čech a Rusák, jedou spolu na ostrov a tam najdou poklad vobrovský ceny. Rusák navrhuje: "Víš co? Nikomu vo tom neřeknem a bratrsky se rozdělíme!" Čech se nasere a odpoví: "Tak to teda ne, pěkně půl na půl!!"
Letí Čech, Afričan a grónský mužík letadlem. V tom grónský mužík povídá: "Teď letíme nad mojí zemí" Jak to poznáš, zeptají se ho Čech a Afričan?!? A grónský mužík odpoví: "Vyndám ruku z okna a je mi zima" Letí dál a najednou Afričan říká: "Teď letíme nad mojí zemí" a ostatní: "Jak to poznáš?!?" a Afričan na to: "Vyndám ruku z okýnka a je mi teplo" Letí zase dál a Čech říká: "teď letíme nad mojí zemí" a ostatní zase: "Jak to poznáš?!?" a Čech na to: "Jednoduše. Vyndám ruku z okýnka a ukradnou mi hodinky!!"
To znáte, jak jede Čech na dovolenou k moři a v klidu si rybaří, když z ničeho nic najednou chytne zlatou rybku? No, tak tu rybku vytáhne a ona povídá: Hele, když mne pustíš, tak ti splním dvě přání, já jsem totiž zlatá rybka. A on teda, že jo, ale jak to, že jenom dvě, když v každý pohádce a v každým slušným vtipu se zlatou rybkou se vždycky splňujou přání tři. No a rybka mu vysvětluje, že se časy mění, nejsou peníze atp., no prostě se vymlouvá co to jde. No ale stejně se dohodnou na těch dvou přáních, a rybka povídá: Tak si teda přej svoje první přání. A Čech se zadívá do zapadajícího slunce nad mořem a říká: Tak já si teda přeju, aby to moře bylo plný piva. Staniž se, řekla ryba a stalo se. A to druhý přání? ptá se ryba. Čech se zase zamyslí a říká: Ještě tři lahváče na ráno!
Co vzejde z toho, když se zkříží prase a včela?
Malý český člověk - pracovitý, ale svině
Ztroskotal Němec, Skot a Čech na ostrově plném lidojedů. Dovedou je k náčelníkovi a náčelník praví: "Před smrtí si můžete přát jedno přání, poté vás zabijem a vaší kůži použijem na potah kanoí a jiných věcí" Němec si přeje 0,5l piva. Byl zabit. Skot si přál dlouhou mačetu a zabil se s ní sám. A Čech si přál vidličku. Náčelník se divil ale dal mu ji. Začal s ní do sebe urputně bodat a říkal při tom: "A máš po ptákách ty hajzle!"
Je čech, rus a američan. Letí v letadle a rus vyhodí televizi američan vyhodí video a čech vihodí granát.
A letadlo přistane rus potká holčičku a ta pláče a rus se jí ptá: "Holčičko copak se ti stalo" "Nnnnněkdo na mě někdo hodil televizi", a pláče dál.
Jde američan a potká chlapečka a ptá se ho: "Chlapečku copak se ti stalo", a chlapeček odpoví: "Nněkdo na mě hodil video" a pláče dál.
Teď jde čech potká dědečka a ten se strašně chechtá, a čech se ho ptá: "Proč pak se smějete?" "Totiž já jsem si prdl a za mnou bouchla stodola."
Cech, rus a nemec se hadaji, kdo nejdyl vydrzi v peci... jde tam rus a ti druzí mu rikaji az nebudes moc tak zapiskej... vleze do pece a vydrzi tam 1min... 1 hod zapiska a vyleze...... de tam nemec opet mu rikaji: az nebudes moc zapiskej.... vleze tam a vydrzi 1min... 1hod.... 1 den.. zapiska a vyleze de tam cech a opet mu rikaji: az nebudes moc zapiskej... cech rika: jojojojo.. vleze tam a vydrzi 1min..... 1hod...... 1tyden.... 1mecic...... nemec a rus otevrou dvere a udivene rikaji spalenemu cechovi: proc jsi nezapiskal???? cech: ja zapomel ze neumim piskat...
Hadaji se čech, rus a francous kdo ma nejsilnejsi piti. A tak vymysli ze daji před sebe zidli. Francous se napije 1, 2, 3, 5, 10 min a podiva se na zidli a rika ja jich tam vidim 3 Rus se napije a rika ze jich tam vydi 8 CECH se napie zase 1, 2, 3, 4 , 5, 6, 7, 8, 9, 10 min. a rika kluci a v ktere rade myslite.

SEXY TEST

21. srpna 2007 v 12:50 | Kája |  Testy
SEXY TEST

Vezmi si papír a napiš pod sebe čísla od 1-10
Potom odpověz na otázky:

1.Máš světlé nebo tmavé vlasy?

2. Pokud bys měl/a mít rande kde by to bylo: na večeři nebo na party?

3. Jaká je tvoje oblíbená barva pokud by sis musel/a vybrat z: růžové,žluté, světle modré nebo zelené?

4. Napiš svoje oblíbené hobby pokud by sis musel/a vybrat z: lyžování, surfování nebo skejtu.

5. Kdyby mohl/a jít do obchodu jaký by to byl: příslušenství k moři nebo příslušenství na hory

6. Jaké je tvoje oblíbené město z: Prahy, Brna nebo Plzně,

7. Jsi radši na teplém místě třeba na pláži nebo spíš na místě kde je zima?

8. Ve kterém měsíci si se narodil/a

9.Co bys radši dělal/a ve volném dni: relaxoval/a sám/a doma nebo přáteli

10. Napiš jednoho člověka opačného pohlaví

Přej si něco!!!!!!

Výsledky:

1.světlá= roztomilý/á
tmavá= sexy

2.večeře=romantický/á
párty= komediant/ka, rád/a středem pozornosti

3.růžová=okouzlující
zelená=smyslný/á
žlutá=hlučný
světle modrá=klidný/á

4.surfování=aktivní
lyžování=neúnavný/á
skejt= dobrodružný/á

5. příslušenství k moři=sexy
příslušenství na hory=srandista/ka

6.Praha=rád/a poznáváš nové lidi
Brno=jsi zamilovaný/á až po uši
Plzeň= miluješ zábavu a adrenalin

7.horko= miluješ slunce
zima= originální ve všem

8.Leden=oblíbená/ý
Únor= úžasný/á ve škole ale ke šprtu má daleko díky své odvázané povaze
Březen=hlučný/á
Duben=srandista/ka
Květen=relaxuje hodně často
Červen= Šťastný/á
Červenec=užívá si
Srpen= je s ní/m sranda
Září= tichý/á
Říjen=nesobecký/á
Listopad=všichni s ním vycházejí
Prosinec= vřelý, vítající nové lidi a proto jsou oblíbení

9.doma=nudný, uzavřený do sebe, unavený
s přáteli= praštěný/á, střelený/á

10. Tohohle člověka miluješ až na konec světa a
udělal/a bys pro ni/něho cokoliv jen aby byl/a Šťastná/ý.

ODPOVĚĎI NA 21.,22. A 22.BLESKOVKU! :D

20. srpna 2007 v 19:03 | Kája |  Bleskovky
21.BLESKOVKA
4)Ruský černý
5)křeček polní
6)mamba černá
22.BLESKOVKA
4)český strakáč
5)křeček zlatý (mám doma :)
6)krajta zelená
22.BLESKOVKA(trochu jsem zapomněla,že už jedu 22. mám,ale to neva. :)
2)Orlando Bllom(hrál např.: Trója,Piráti z Karibiku.....
4)Zakrslý beran madagaskarový
5)zase křeček zlatý :)
6)anakonda žlutá

Bleskovka-24

20. srpna 2007 v 18:49 | Kája |  Bleskovky
1)Jak se máš?
2)Měla bych na blog stále dávat horory?
3)Jestli ne,tak co jiného?
4)Co je to za druh králíčka?
4)Co je to za druh křečka?
5)A co je to za druh hada?
6)Líbí se ti můj blog?
7)těšíš se do školy?
8)Líbí se ti víc Simple plan nebo Green day?
9)Co chceš na diplomek?
10)Díváš se na a)Horákovi b)5 proti 5 c)Julie Lescaut

DIPLOMYZA BLESKOVKU

20. srpna 2007 v 18:40 | Kája |  Bleskovky

ZASE REKORDÍK!!!!

18. srpna 2007 v 16:40 | Kája |  Novinky
NEJtěžším létajícím ptákem je dropvelký.Samci dosahují váhy až 18 kg,druhým nejtěžším létajícím ptákem je labuť velká s váhou kolem 15 kg.

SOUTEŽ POKRAČUJE!

17. srpna 2007 v 19:12 | Kája |  Novinky
1)
2)
3)
4)
5)
6)

ROZHODLI JSTE!!!

17. srpna 2007 v 19:04 | Kája |  Novinky
Rozhodli jste,že soutěž opustí pár č.4,což jsou Karel a Ivanka