Životopis Sámera Issy

30. března 2008 v 18:40 | Kajuška |  Životopisy
Profese: zpěvák
Datum narození: 07.08.1985
Místo narození: Děčín, Česká republika
Znamení: Lev
Životopis:
"Výborně," znělo z úst poroty, když jim zazpíval osmnáctiletý student z Děčína. Tréma asi Sámera netrápí. Za sebou už má vystupování na různých kulturních akcích doma i v blízkém Německu. Zpívá od šesti let, nezná nic lepšího než hudbu a doufá, že se jí jednou bude věnovat profesionálně.

Zatím však studuje hotelnictví a turismus na soukromé střední škole v České Lípě a své studijní výsledky označuje jako "zlatou střední cestu". Za lásku ke zpěvu může učitelka na základní škole, která před deseti lety vybírala adepty do pěvecké soutěže. Protože Sámer nikdy stydlivostí netrpěl, okamžitě se sám přihlásil. Po umístění na prvním místě šlo už všechno samo od sebe - zpíval a zpívá, kde se dá. Kvůli zpěvu nemá čas ani na další koníčky, snaží se najít volné chvilky alespoň na sport - hlavně plavání a tenis. A odkud pochází Sámerovo exotické jméno? Tatínek je Syřan, maminka Češka a synovu zpívání fandí oba.

Sámer Issa si splnil svůj sen a natočil album ve stylu R´n´B. O autentičnost stylu se staral američan Jorge Corante, který přivezl do Čech již předpřipravené základy, ty byly následně ve studiu Ondřeje Soukupa pod jeho dohledem doplněny zpěvy. Celé album dokončil Corante ve svém los angelském studiu. Album je velice pestré, titulní píseň Busted je syrovou ukázkou R´n´B´ bez příkras, skladba "Smile" autora Ondry Brzobohatého - citlivá balada - dává vyniknout Sámerově pěveckému talentu pro oblíbený žánr v plné šíři, duet s vynikající Martinou Balogovou "Adorable" bude pro mnohé velikým překvapením.

Na albu se objeví i jedna koververze, nikoliv však skladba ze soutěže, ale nová podoba hitu skupiny Mr. Mister Broken Wings. Album bude obsahovat tři skladby v češtině, zbytek byl nazpíván anglicky. Vedle nahrávání alba se Sámer tvrdě věnoval přípravě tanečních čísel pro svá vystoupení s tanečním týmem Dance 2XS. Autorkou fotografií v obalu CD je úspěšná módní fotografka Anna Kovačičová.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 akyndycuh akyndycuh | E-mail | Web | 30. května 2009 v 10:15 | Reagovat

AM2He2  <a href="http://vgcmizkuphfl.com/">vgcmizkuphfl</a>, [url=http://zqwryyalirjf.com/]zqwryyalirjf[/url], [link=http://loshojzkvoxw.com/]loshojzkvoxw[/link], http://xbsolwqugegk.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama